O nás

  

Naše tvůrčí centrum v Montessori prostředí se zaměřuje na rané, všestranné vzdělávání dětí. Své dveře jsme otevřeli v roce 2008. Snažíme se vzdělávací proces přizpůsobit přirozenému vývoji dítěte. Připravené prostředí s Montessori pomůckami pomáhá dětem pěstovat samostatnost a bez stresu sledovat vlastní, vnitřní plán vývoje. Snažíme se využívat vnitřní motivaci každého dítěte.

Jsme bilingvní (ruský a český jazyk) centrum. Na začátku jsme působili jako centrum pro lepší integraci rusky mluvících dětí do české společnosti. Teď máme mezinárodní dětský kolektiv: našimi žáky jsou rusky, česky, slovensky a anglicky mluvící děti. Kolektiv pedagogů je také mezinárodní a velmi přátelský. Ptáte se, mají-li děti problémy v komunikaci? Děti nemají žádné problémy – dětský jazyk je univerzální.

Nabízíme různé programy a kurzy pro malé a velké děti: výtvarná výchova, ČJ pro děti od 3 let, AJ pro děti od 3 let, kurz vývoje pro děti od 3 let, volná herna, Montessori matematika pro všechny, co si s ní neví rady.

Jsme pyšní na naši výtvarnou výchovu. Naše děti vytváří velmi zajímavé kousky. Práce našich dětí se objevily na mezinárodních výstavách a soutěžích

 

Na první prohlidku našeho centra zveme rodiče vždy na dobu 17:00 a 18:00 hod., každy všedny den.             V připadě zajmu o dochazku vašeho dítěte do centra můžete přijít s dětmi  na pravidelný dopolední program - kruh (9:50-11:00), kde je třeba dodržovat určitá pravidla: 1) pokud se dítě do kruhu nezapojí, zapojíse rodič;   2) rodič by neměl zasahovat do procesu ani v připadě výchovneho problému s vlastním dítětem.

Hledáme asistenta pedagoga pro tvůrčí centrum v montessori prostředí . Požadujeme: spolehlivost, kreativitu, klidný přistup k dětem. Práce v malém kolektivu. Vzdělání : středoškolské s maturitou, student vysoké školy, vysokoškolské. Vzdělaní v oboru: předškolní pedagogika, speciální pedagogika, zdravotní sestra. Nastup od 15.1.2018. Úvazek částečný. Prosím o zasláni životopisu. Odpovím všem.

 

 

Kontakt

Child of the planet Praha 7-Bubeneč, Jana Zajíce 21 Telefon: +420 603 758 628
childoftheplanet1@yahoo.com